Ремонт ваг, повірка та обслуговування ваг у сервісному центрі

Новинки

Про нас

Фахівцями нашого сертифікованого сервісного центру «Міандо» здійснюється ремонт ваг, сервісне обслуговування, повірка, а також гарантійний та післягарантійний ремонт вагових приладів різних виробників.

Послуги, які пропонує наша компанія своїм клієнтам:

 • Ремонт ваг у найкоротші терміни;
 • Якісний та професійний підхід до виконання ремонтних робіт;
 • Доступна ціна.
 • Найкращий сервіс.

Ремонт ваг можна замовити зателефонувавши нам по телефону, який вказаний на сайті.

Процес ремонту електронної ваги в нашій компанії складається з таких пунктів:

 • Виробляємо безкоштовну діагностику вашого обладнання;
 • Ремонт терезів Київ, а також вся Україна;
 • Також робимо перевірку ваг у Держстандарті (якщо це необхідно).
 • Ремонт ваг ціна доступна

Якщо Ви хочете здати ваги на діагностику, бажано мати таке:

 • Паспорт терезів або її інструкцію з експлуатації;
 • Різні необхідні аксесуари, наприклад: кабель живлення, акумулятор і т.д.;
 • Чітко та ясно описати несправність (причину поломки, після чого ваги перестали правильно працювати тощо);

Перевірка терезів Київ

СЦ «Міандо» пропонує своїм клієнтам якісну та комплексну послугу таку як: ремонт терезів, яка також поширюється і на держ. перевірку різного вагового обладнання. Це означає, що, здаючи ваги в ремонт, Ви можете бути абсолютно впевненими, що ця техніка не тільки зважуватиме, але також матиме свідоцтво про державну перевірку.

Перевірка терезів — це процес, який дозволяє законно підтвердити те, що ваги, що використовуються, показують правильну вагу. Після того, як вагове обладнання перевіряють еталонними гирями на точність показань — на вагах, що перевіряються, держповірник ставить позначку, а безпосередньо в паспорті круглий друк. У позначці та печатці закодовано рік і квартал, а також зазначено деякі службові відомості про повірителя. Згідно з Українським законом, перевірку терезів необхідно проводити з інтервалом 1 рік від дати минулої повірки.

Повірка терезів Київ від майстерні Miando

Також варто знати і те, що метрологічну перевірку терезів може проводити лише державна установа «Укрметртестстандарт». У кожному великому населеному пункті, як правило, є представництво даної установи і за повіркою ваг можна звернутися до них. Але, ми рекомендуємо замовити цю послугу в нашій компанії, з наступних причин:

У нашій фірмі терміни повірки терезів становлять у середньому 1-2 дні (також можлива експрес повірка на певний час або за 1 годину), що для дії, пов'язаної з державою - дуже мало;

Ваші ваги можна не лише відремонтувати, а й повірити та відкалібрувати в одному місці – у нас у СЦ;

Також якщо вам зручно ми можемо організувати виїзд майстра метролога до Вас на підприємство (дана процедура робиться рентабельною вже при перевірці кількох терезів на місці);

Якщо ваги працюватимуть не коректно, ми їх спочатку відкалібруємо, а потім зробимо перевірку. У держстандарті «Укрметртестстандарт» вам просто повернуть вагове обладнання з позначкою про те, що вони не відповідають необхідним параметрам. Також важливо знати і те, що у разі неперевірки, ціна послуг Держстандарту не повертається;

Дізнатися яка ціна ремонту ваг або повірки, замовити професійну повірку електронних ваг, перевірку товарних та торгових ваг, зробити перевірку технічних ваг можна зателефонуємо нам або залишивши заявку у нас на сайті.